S ohledem na aktuální situaci a nařízení vlády jsou naše kamenné prodejny uzavřeny. Provoz e-shopu je nepřerušen. Zde několik informací ohledně fungování e-shopu: 1. zboží nadále posíláme přes zásilkové služby PPL, DPD. 2. na přípravě zásilky pracujeme za použití ochranných pomůcek a za přísného dodržování hygienických podmínek. 3. po předchozí telefonické domluvě je možno sjednat i osobní odběr. 4. v případě osobního odběru budeme používat ochranné prostředky a o totéž bychom chtěli požádat Vás. 5. v případě osobního odběru Vás zároveň žádáme o platbu kartou, případně bankovním převodem předem na náš účet. Děkujeme za pochopení. M-HOCKEY s.r.o.

O nás

Společnost M-HOCKEY nabízí svým zákazníkům vybraný sortiment hokejového zboží. Jelikož máme nepřetržitý kontakt s hokejem, ať už proto, že sami hokej hrajeme, tak i proto, že naše děti aktivě hokej hrají, jsme schopni Vám při výběru zboží cíleně navrhnout ideální zboží pro Vaši potřebu.

Většinu zboží jsme osobně vyzkoušeli a tímto nabízíme pouze zboží kvalitní a bezproblémové. Společnost M-HOCKEYzároveň nabízí svým zákazníkům servis a opravy hokejového zboží. Rozsah těchto služeb je podrobněji specifikován na našich stránkách v oddílu servis/opravy.