S ohledem na aktuální situaci a nařízení vlády jsou naše kamenné prodejny uzavřeny. Provoz e-shopu je nepřerušen. Zde několik informací ohledně fungování e-shopu: 1. zboží nadále posíláme přes zásilkové služby PPL, DPD. 2. na přípravě zásilky pracujeme za použití ochranných pomůcek a za přísného dodržování hygienických podmínek. 3. po předchozí telefonické domluvě je možno sjednat i osobní odběr. 4. v případě osobního odběru budeme používat ochranné prostředky a o totéž bychom chtěli požádat Vás. 5. v případě osobního odběru Vás zároveň žádáme o platbu kartou, případně bankovním převodem předem na náš účet. Děkujeme za pochopení. M-HOCKEY s.r.o.

Doprava a platba

1.Osobní odběr
Pokud máte rádi osobní jednání, rádi Vás uvítáme v naších prodejnách v Plzni nebo v Klatovech.

2. Zasílání balíku zásilkovou službou
Pro zasílání obchodních zásilek využíváme služeb společnosti PPL. Pro dopravu po ČR máme jednotnou cenu pro všechny balíky - 100,-Kč za 1 balík.

Dodávky na Slovensko jsou zpoplatněny částkou 220,-Kč .

3. Dobírka
Při dodání pracovník zásilkové služby od příjemce vybere dohodnutou peněžní částku (dobírková částka). Poplatek za dobírku činí je 50,-Kč (platí jak pro ČR, tak i pro Slovensko).

 

4. Bankovním převodem - platba předem

Po obdržení objednávky, překontrolují naši pracovníci dostupnost zboží a poté bude zaslán mail s údaji pro platbu. V případě, že by s dostupností zboží nastal nějaký problém, naši pracovníci Vás budou v co nejkratší době telefonicky kontaktovat.

Zboží expedujeme ihned po připsání peněz na účet.

Bankovní spojení:

UNICREDITBANK 210 762 2060/2700
Jako variabilní symbol uvádějte číslo faktury.

5. EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Toto ustanovení se týká platby kartou nebo platby v hotovosti.