Hokejové brusle CCM Ribcore 80K - SR (Senior) 7 Black EE

Kód: AC100049567
Značka: CCM
16 307 Kč –8 %
Hokejové brusle CCM Ribcore 80K - SR (Senior) 7 Black EE
16 307 Kč –8 % 14 999 Kč
Do 5 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brusle RIBCOR 80K
- Nové brusle Ribcor 80K se mohou blýsknout rafinovaným designem a zbrusu novým držákem SpeedBlade XS. Díky jedinečné kombinaci nevídaného pohodlí, přesného obepnutí a výkonu hrají vlastní ligu a určitě si vybudují početnou základnu fanoušků.
- Nejnovější model Ribcor 80K se vyznačuje inovativní technologií FlexFrame, jejíž výhody dobře znají takoví profesionální hráči, jako je Crosby, Duchene, Dumba nebo MacKinnon. Technologie nabízí vynikající ohyb směrem dopředu a skvělou stranovou stabilitu, aby umožnila nevídaně optimální záběr.
- TECHNOLOGIE FLEXFRAME: Technologie FlexFrame využívá poznatků získaných v rámci biomechanického výzkumu prováděného za účasti nejlepších hráčů NHL a nabízí vynikající ohyb směrem dopředu pro vyvinutí potřebné síly ve spojení se stranovou stabilitou pro maximalizaci přenosu energie při každém záběru.
- KOMFORTNÍ VÝSTELKA Z PAMĚŤOVÉ PĚNY ADPT: Symetrické pěnové polštářování se přizpůsobí individuálnímu anatomickému tvaru hráčovy nohy, čím poskytne nevídané pohodlí.
- SPEEDBLADE XS1 BLACK (+2MM): Špičkový nůž se speciální oxidovou úpravou nabízí vylepšený výkon, delší životnost ostří a větší odolnost vůči korozi. Ve srovnání se standardními noži je o 12 % vyšší pro účinnější zatáčení i výkon.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hokejové brusle CCM RIBCOR 80K
Barva: Black (černá)
Určení: SR
Velikost: 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: