Brankářské brusle CCM JetSpeed FT2 - SR (Senior) 11 Black EE

Kód: AC100049701
Značka: CCM
17 276 Kč –17 %
Brankářské brusle CCM JetSpeed FT2 - SR (Senior) 11 Black EE
17 276 Kč –17 % 14 394 Kč
Do 5 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

BRANKÁŘSKÉ BRUSLE JETSPEED FT2
- CCM představuje světovým gólmanům zbrusu novou řadu JetSpeed. S odlehčenou konstrukcí, která je pro řadu JetSpeed tak typická, a novým držákem SpeedBlade XSG jsou nové JetSpeed FT2 nejlehčími brankářskými bruslemi, jaké jsme kdy vyrobili.
- Inovativní držák SpeedBlade XSG nabízí funkci pro rychlou a snadnou výměnu nože a ve srovnání s profilovaným držákem Attack je o 150 gramu lehčí. Není pochyb o tom, že se JetSpeed FT2 stanou novým standardem pro brankářské brusle CCM.
- VYLEPŠENÁ JEDNODÍLNÁ BRUSLE: Nová technologie LITEFRAME 360 EVO představuje evoluční pokrok oproti předchozí generaci.
- Konstrukce jednodílné brusle se vyznačuje tím, že nemá žádnou podešev, švy ani lepidlo v zónách přenosu energie, a na nohu gólmana padne tak dokonale, jako by se s ní narodil.
- Držák SpeedBlade XSG s rychloupínacím systémem umožňuje rychlou výměnu nože a poskytuje optimální útočný úhel i sílu při odrazu. Nová konstrukce je o 60 % lehčí než předchozí držák Attack.
- ASYMETRICKY TVAROVANÝ FLEXI LÍMEC: Nízký límec boty je vytvarovaný tak, aby brankáři umožnil hluboký ohyb pro rychlý přechod do rozkleku. K dalším výhodám patří extrémně rychlý přechod do obranného postavení a zrychlení při odrazu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brankářské hokejové brusle CCM JETSPEED FT2
Barva: Black (černá)
Určení: SR
Velikost: 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: