Česky English Deutsch

Hokejová výstroj za nejlepší ceny!

Hledat


úvodní Partneři Easton Hockej


Easton Hockej

Důležité upozornění pro zákazníky!

Jelikož se na trhu stále objevuje padělané zboží značky EASTON nejasného původu, upozorňujeme všechny zákazníky (hlavně při nákupech přes internet), aby věnovali zvýšenou pozornost nákupu a doporučujeme používat pouze internetové obchody našich autorizovaných prodejců označených logem: EASTON HOCKEY Autorizovaný prodejce.

Naše autorizované prodejce naleznete v sekci Prodejní místa EASTON a ti, kteří mají internetový obchod by se měli prezentovat na svých e-shopech tímto logem. U těchto prodejců máte jistotu pravosti zboží a jasný původ nabytí, tudíž i případné řešení reklamací dle reklamačního řádu.

Na zboží EASTON zakoupené u jiných prodejců neručíme za pravost a kvalitu, zboží v žádném případě naše firma PROFI-HOCKEY s.r.o. nebude řešit ani případné reklamace tohoto zboží.

Na první pohled se jedná o velmi zdařilé padělky, avšak kvalita těchto padělků je více než špatná. Vlastnosti, pro které je originál hole unikátní se s těmito padělky nedají v žádném případě srovnávat! Hůl (padělek) vydrží nesrovnatelně kratší dobu hraní, některé například i pouhých 10 minut na ledě!! Hlavním ukazatelem jak rozeznat padělek, je samozřejmě výrazně nízká cena!!! Je velmi obtížné vizuálně rozeznat tyto padělky od originálních holí. Pokud prodávající deklaruje původ nabytí zboží z Číny (i když je na holi uvedeno MADE IN MEXICO), jedná se vždy o padělek.
EASTON vyrábí všechny modely Profi holí pouze a výhradně ve své vlastní továrně v Mexiku.

Proto důrazně upozorňujeme zákazníky, aby byli obezřetní při nákupu těchto holí a jiného zboží značky EASTON zejména při nákupu přes internet (např. na BAZOŠ nebo AUKRO) anebo od prodejců, kteří nejsou označeni jako autorizovaní prodejci tímto logem:

Easton Hockej