Česky English Deutsch

Hokejová výstroj za nejlepší ceny!

Hledat


úvodní Hráčská výstroj Chrániče loktů


Hokejové chrániče loktů

Hokejové chrániče loktů (nazýváme též lokty nebo náloketníky) slouží k ochraně loktů proti nárazu při pádu na ledovou plochu, na mantinel nebo na jiného hráče. Taktéž Vás chrániče loktů ochrání před nárazem puku a protivníkovy hokejky. Hokejové chrániče loktů je nutno přizpůsobit délce velikosti obvodu paží - lokty se zapínají vesměs na jeden až tři elastické řemínky na suché zipy. I když jsou řemínky elastické, je potřeba zvolit správnou míru utažení. Řemínky by Vás neměly stahovat tak, aby bránily v pohybu anebo Vás tlačily. Zároveň však nesmí být volné, aby se při nárazu nesesmýkly. 

Při výběru dbejte na správnou velikost. Taktéž dbejte na to, aby Vám chrániče nijak nebránily v pohybu. U chráničů vyšších řad, lze počítat s nižší váhou z důvodu použití kvalitnějších a lehčích materiálů. Kvalitnější chrániče mají systémy k rychlému odvodu potu a použité materiály nepodléhají plísním. Po použití chrániče nechte vždy zcela vysušit. Většinu chráničů loktů lze vyprat v pračce při nižších teplotách.

Velikosti: youth (dětské, někdy ještě dále členěno), juniorské S, M, L, seniorské S, M, L. Pro správný výběr použijte tabulky velikostí, které najdete na našich stránkách, popř. nás kontaktujte. Rádi Vám poradíme.

  • značky a parametry

Značky: 

 Vše

529,-Kč

(včetně DPH)

Detail

529,-Kč

(včetně DPH)

Detail

529,-Kč

(včetně DPH)

Detail

Pův. cena: 639,-Kč

629,-Kč (vč. DPH)

Detail

899,-Kč

(včetně DPH)

Detail

Pův. cena: 1 149,-Kč

899,-Kč (vč. DPH)

Detail
1 2 3 ... 5 Další »

[Přeskočit navigaci]