Česky English Deutsch

Hokejová výstroj za nejlepší ceny!

Hledat


úvodní Aktuality Nový model bruslí CCM SUPER TACKS přichází na trh


Nový model bruslí CCM SUPER TACKS přichází na trh

04.05.2016

U nového modelu bruslí CCM SUPER TACKS můžeme najít několik novinek. Tou zásadní je technologie MONOFRAME 360 – celá bota je vyrobena jako jeden díl (kompozitový monolit), což doposud u žádného staršího modelu nenajdeme. Doposud byla bota bruslí vždy složena z podrážky a vrchní části boty. Smyslem tohoto řešení je zajištění co nejlepšího anatomického tvaru brusle a díky zomu maximálního přizpůsobení tvaru boty chodidlu hráče. Kompozitová konstrukce je vystlána každém místě brusle tak, aby byl zajištěn maximální kontakt mezi nohou hráče a samotnou bruslí a brusle perfektně obepínala nohu hráče. Tímto jsou minimalizovány či odstraněny ztráty energie při bruslení. Dalším efektem je samozřejmě dosažení vysoké tuhosti brusle, což také pomáhá snížit ztráty přenosu energie.

                    Sem vložte popis obrázku                        

Celkový pohled na navé brusle SUPER TACKS                                 Pohled na brusli ze spodní strany - monolit

 

Maximálně vylehčený jazyk brusle je vystlaný tak, aby se tkaničky neprotlačovaly skrz jazyk a nezpůsobovaly otlaky nártu.

U brusle jsou použity tradiční holdery SB 4.0 a černé nože SPEEDBADE BLACK. Tyto nože mají zvýšenou tvrdost zajišťující delší životnost nabroušených hran.

V modelové řadě najdeme oproti minulým sezónám 2 typy top modelů – již zmíněný model SUPER TACKS a vedle toho ještě model ULTRA TACKS. Bota bruslí ULTRA TACKS je tradičně ze dvou částí tedy z podrážky a vrchní část boty, obě části z kompozitu. – technologie se jmenuje ATTACKFRAME 2 TECHNOLOGY.  

                                                                                                            

                                                            Brusle ULTRA TACKS

 

Brusle nové modelové řady CCM TACKS si již nyní můžete u nás objednat:

 

Cena dohodou

Detail

19 279,-Kč

(včetně DPH)

Detail

»zpět do archivu novinek